Byt tvoří oázu, do které se rádi vracíte. Po splnění každodenních povinností jsem jdete načerpat energii za rodinou. Důležité je, aby se vám doma líbilo, cítili jste se tam dobře. K tomu významně přispívá teplo. Vždyť kdo by se těšil do zimy? Když si budete zahřívat promrzlé kosti u příjemně sálajícího krbu, nedáte na domov dopustit.

beta-ls

Dokonale splní nároky na moderní topidlo

Nároky na domov v posledních letech stoupají. Každý chce bydlet levně, příjemně, moderně, ekologicky, úsporně. Mnohdy se vám zdá, že tolik požadavků ani nejde splnit. Krbové topení ale splní hned několik zmíněných kritérií. Sálavé a akumulační krbové vložky jsou ekologické a zároveň úsporné a plně vyhovují parametrům moderního topidla. Teplo, které se z nich uvolňuje, nepronikne do místnosti najednou. Uvolňuje se postupně po dobu několika hodin. Nikdy tak nedojde k nepříjemné situaci, kdy si budete otírat pot z čela a trpět pocitem, že je v pokoji přetopeno a nedá se zde dýchat. Pomalé uvolňování tepla znamená velmi úsporný způsob topení. Energií neplýtváte, ale plně ji využijete. Díky tomu topíte ekologicky. V místnosti se udržuje stabilní teplota bez výkyvů, což je zároveň velmi důležité pro vaše zdraví

Krbové vložky se přizpůsobí vám

Dalším z mnoha kritérií, kterým by mělo topidlo vyhovět, je design, moderní look. Když si prohlédnete krbové vložky na Flamen.cz, uvidíte, že se jedná o velmi elegantní a propracované krbové vložky, které snadno zapadnou do interiéru celé místnosti. Velmi důležitá je i skutečnost, že každá z krbových vložek může být dodána v čelním, rohovém pravém i rohovém levém provedení. Můžete si tak vybrat vložku, která se dokonale přizpůsobí vám a vašemu pokoji. Nemusíte nic přestavovat, upravovat. Až krbovou vložku instalujete a vychutnáte si její teplo, budete mít pocit, že je součástí vašeho bytu odjakživa.