Balkon nabízí skvělé vyžití. I když bydlíte uprostřed města, během vteřiny se dostane ven a můžete se kochat třeba krásným západem slunce, pěstovat květinky nebo jen tak zasněně zírat se sklenkou vínka do dálky. Aby vám ale nefoukalo do bytu, potřebujte kvalitní balkonové dveře. Balkonky společnosti Oknoplastik jsou vhodné pro novostavby nebo i pro panelové či činžovní domy. Můžete si je vybrat ze čtyř základních materiálů; dřevo, dřevo-hliník, plast nebo hliník. Každá varianta přináší řadu výhod, v nabídce naleznete i dveře atypické. Na všechny dveře společnost Oknoplastik nabízí záruku 5 let. 

4 - balkónové dveře

Dřevěné balkonové dveře jsou prostě klasika
Dřevěné balkonové dveře mají skvělé izolační vlastnosti a snižují i hlučnost z venkovního prostředí. Můžete si vybrat ze tří základních typů, resp. materiálů; smrk, borovice a meranti. Všechny tři varianty mají špičkovou povrchovou úpravu a prakticky neomezenou životnost.  

Na výběr jsou zde tři provedení: Standart Termo, které jsou vyrobeny z podélně napojovaného dřeva, Luxus ze dřeva nenapojovaného a dveře Elegant, které navíc nabízí dvoubarevné provedení a omezovač otevírání na 90°. Balkonové dveře se liší i stavební hloubkou a řadou dalších parametrů, barva, zasklení, kování či doplňky. Záleží jen a jen na vás. 

4 - balkónové dveře (2)

Tradiční pojetí a moderní design je neodolatelné řešení
Málokdo ví, že vedle tradičních dřevěných balkonových dveří, si můžete zvolit i kombinaci dřeva a hliníku. Zevnitř na vás dýchá dřevo, zvenku odolává povětrnostním podmínkám hliník. Takto koncipované dveře jsou navíc bezúdržbové.  

I zde máte široký výběr. 5 základních typů, včetně řady parametrů a dalších doplňků, myslí na všechny požadavky zákazníků. V nabídce společnosti Oknoplastik najdete i balkonové dveře z plastu s pětikomorovým nebo i sedmikomorovým systémem profilů a také dveře, které jsou vyrobeny kompletně z hliníku nabízející mimořádnou kvalitu. 

3 - plastový profil - Perfekt Evo

Jestli vás zaujaly balkonové dveře společnosti Oknoplastik, proklikejte se na jejich stránky. Naleznete zde všechny modely dveří, včetně detailních specifikací. Je zde i podrobný ceník, abyste si mohli sami udělat předběžnou kalkulaci, nebo kontaktujte ještě dnes jejich obchodního zástupce.