Zimní zahrada nabízí dokonalý a útulný prostor pro odpočinek a relaxaci v záplavě zeleně během celého roku. Během slunečních dnů ochrání proti bodajícím slunečním paprskům. Ochranu však poskytuje i proti nepříjemnému dešti, větru nebo okolnímu hluku. Těšit se z ní budete moci celoročně. Kvalitní zimní zahrady dodává společnost JIS. Vybrat si můžete variantu plastovou nebo hliníkovou.

Plastová zimní zahrada

Základ tohoto modelu tvoří šestikomorový plastový profil Prestige + . Proč právě tento? Neboť nabízí stabilitu, odolnost a spolehlivost. Výplň střechy zimní zahrady může tvořit sklo nebo polykarbonátová deska. Zvolíte-li polykarbonátovou desku, pro zasklení zbylých částí zahrady se používají dvojskla. Skleněnou výplň tvoří v exteriéru kalené sklo a v interiéru sklo bezpečnostní. Pro zasklení ostatních částí je možná varianta dvoj nebo trojskla. Vybrat si můžete širokou škálu barev a dokonce i imitace dřeva nebo kovu. Záleží jen na vašich představách.

Otevírání lze řešit různými způsoby.

Hliníková zimní zahrada

Pro její výrobu používá společnost JIS německý systém Heroal. Z něj vytvoří hliníkovou zimní zahradu, která vytváří dokonalý a elegantní prvek každého domu. Díky použitým systémům vznikne dokonalé propojení zimní zahrady s domem. Toto řešení je nejen funkční, ale i elegantní. Otevírání zimní zahrady lze řešit několika způsoby, záleží jen na vás. Integrované může být zastínění i osvětlení.

Hliník je materiál velmi tvárný, který neklade meze vaší fantazii.

Proč právě zimní zahrady společnosti JIS?

Společnost funguje na trhu již více, než 30 let. Díky tomu měla možnost získat cenné zkušenosti, které nyní vložila do své nabídky a do svých služeb. Kromě zimních zahrad nabízí i okna plastová, hliníková nebo dřevěná. Svoji nabídku obohatila i o dveře vyrobené z různých materiálů a kromě zimních zahrad si můžete objednat i pergolu. Kompletní nabídku naleznete na webu společnosti.