Elegantní, do nejmenších detailů promyšlené bydlení spojující praktické a designově funkční prvky, si žádá také stylové topení. Topidlo by mělo být úsporné, ekologické, splňovat požadavky na výhřevnost a zároveň i dokonale zapadnout do interiéru. Možná vám jde hlava kolem a nevíte si rady, kde najít topení, jež by vyhovělo všem uvedeným kritériím. Odpověď je nasnadě– sálavé teplo to dokáže.  kappa-ls

Romantické chvilky s pohledem do plamenů

Je třeba zdůraznit, že sálavé a akumulační krbové vložky tvoří naprosto jedinečný designový prvek v interiéru. Pokud se někde u známých či příbuzných na návštěvě setkáte s krbem, určitě vás jeho atmosféra uchvátí. Ne nadarmo se říká: teplo rodinného krbu. Právě krb je totiž místem, u kterého se lidé scházejí, povídají si, sdílí své zážitky. Krb nabízí v dnešní uspěchané době úlohu jakéhosi psychoterapeuta. Je známo, že pohled do plamenů působí zklidňujícím, ztišujícím dojmem. Posezení u plápolajícího krbu nabízí romantické chvilky plné pohody. Ovšem krbové topení je navíc čistým zdrojem tepla splňujícím i ta nejnáročnější ekologická a ekonomická kritéria. Jak je to možné?

Roční náklady na topení snížíte o polovinu

Teplo z krbových vložek FLAMEN se do okolního prostoru uvolňuje postupně a je snadno regulovatelné. Výkon se dá snížit. Díky tomu se v obytných prostorách vždy udržuje příjemné stabilní teplo. Není zde přetopeno. To je velmi výhodné – vždy můžete množství tepla bez potíží regulovat a tím šetříte náklady. Krbová vložka, na niž je napojen teplovodní výměník dokáže vytopit několik místností. Klidně tak můžete snížit roční náklady na topení i o polovinu. Nejste také závislí na dodavateli energie a jeho cenách. Topíte velmi šetrně k životnímu prostředí. Zároveň topíte i velmi zdravě. Nepřepaluje se prach na topidle, nevysušuje se topením vzduch, což obojí ocení lidé s astmatem, alergiemi a náchylností k chorobám horních cest dýchacích.